U.S. Web Design System (USWDS) (3.2.2) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Menu
ca: Menú

en: Picture
ca: Imatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Medium
ca: Mitjana

en: Phone
ca: Telèfon

en: Basic
ca: Bàsic

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: not
ca: no

en: Pagination
ca: Paginació

en: Search block
ca: Bloc de cerca

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
