U.S. Web Design System (USWDS) (3.2.2) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Medium
km: មធ្យម

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Search block
km: ប្លុក​ស្វែង​រក

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
