U.S. Web Design System (USWDS) (3.2.2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Menu
ur: مینیو

en: Email
ur: ای میل

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
