U.S. Web Design Standards (USWDS) (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
