U.S. Web Design Standards (USWDS) (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Menu
hr: Izbornik

en: Picture
hr: Slika

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake
