U.S. Web Design Standards (USWDS) (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Menu
bn: মেনু

en: Picture
bn: ছবি

en: Account settings
bn: একাউন্ট সেটিংস

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
