U.S. Web Design Standards (USWDS) (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Menu
eu: Menua

en: Picture
eu: Irudia

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak
