U.S. Web Design Standards (USWDS) (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Menu
fi: Valikko

en: Picture
fi: Kuva

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Username or email address
fi: Käyttäjätunnus tai sähköpostiosoite
