U.S. Web Design Standards (USWDS) (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Menu
ja: メニュー

en: Picture
ja: 写真

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Username or email address
ja: ユーザー名またはメールアドレス
