U.S. Web Design Standards (USWDS) (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Menu
sl: Meni

en: Picture
sl: Slika

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
