U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.3) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Menu
mn: Цэс

en: Picture
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо
