U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Help
si: සහාය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Basic
si: මූලික
