U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.4) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Header
be: Загаловак

en: Medium
be: Сярэдні

en: Basic
be: Асноўны

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Search block
be: Пошук не даступны

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
