U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.4) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Picture
bs: Slika

en: Medium
bs: Srednje

en: Basic
bs: Obični

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Footer menu
bs: Footer meni
