U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: RSS feed
os: RSS-лентæ

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
