U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.4) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Menu
sv: Meny

en: Picture
sv: Bild

en: Email
sv: E-post

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Medium
sv: Mellan

en: Phone
sv: Telefon

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: not
sv: inte

en: Pagination
sv: Paginering

en: Search block
sv: Sökblock

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Username or email address
sv: Användarnamn eller e-postadress

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
