U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Menu
br: Lañser

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
