U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.7) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Picture
hy: նկար

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները
