U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.7) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Picture
lv: Attēls

en: Email
lv: E-pasts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Medium
lv: Vidējs

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Basic
lv: Pamata

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: not
lv: nav

en: Search block
lv: Meklēšanas bloks

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
