U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.6) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Menu
gl: Menú

en: Picture
gl: Imaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Medium
gl: Medio

en: Phone
gl: Teléfono

en: Basic
gl: Básico

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: not
gl: non

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Search block
gl: Bloque de busca

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Username or email address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo electrónico

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
