U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.7) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Picture
mr: चित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
