U.S. Web Design System (USWDS) (8.x-2.7) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Menu
sr: Мени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
