USWDS Banner (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: English
de: Englisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Language override
de: Sprache übersteuern
