USWDS Banner (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Custom
es: Personalizado

en: English
es: Inglés

en: Spanish
es: Español

en: Language override
es: Sobrescribir idioma
