USWDS Banner (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Custom
fr: Personnalisé

en: English
fr: Anglais

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Language override
fr: Surcharge linguistique
