USWDS Banner (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Custom
sk: Vlastná

en: English
sk: Angličtina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Language override
sk: Prepis jazyka
