USWDS Banner (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Custom
uk: Власний

en: English
uk: Англійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Language override
uk: Перевизначення мови
