USWDS Banner (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Custom
nl: Aangepast

en: English
nl: Engels

en: Spanish
nl: Spaans

en: Language override
nl: Taal overschrijving
