USWDS Banner (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Custom
sv: Anpassad

en: English
sv: Engelska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Language override
sv: Åsidosätt språk
