Base USWDS - United States Web Design System (3.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Medium
gl: Medio

en: Phone
gl: Teléfono

en: Forum
gl: Foro

en: Basic
gl: Básico

en: Topics
gl: Temas

en: First
gl: Primeiro

en: Posts
gl: Entradas

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
