Base USWDS - United States Web Design System (3.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Email
hr: E-pošta

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Medium
hr: Srednji

en: Phone
hr: Telefon

en: Basic
hr: Osnovno

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
