Base USWDS - United States Web Design System (3.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: RSS feed
bn: RSS ফীড

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: Email
bn: ইমেইল

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
