Base USWDS - United States Web Design System (3.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Email
he: דוא"ל

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Custom
he: מותאם

en: Medium
he: בינוני

en: Phone
he: טלפון

en: Forum
he: פורום

en: Basic
he: בסיסי

en: Last
he: אחרון

en: Topics
he: נושאים

en: First
he: ראשון

en: Posts
he: הודעות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Pagination
he: דפדוף

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Main page content
he: תוכן

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
