Base USWDS - United States Web Design System (3.0.0-alpha3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Topics
se: Fáttát
