Base USWDS - United States Web Design System (3.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Menu
th: เมนู

en: Email
th: อีเมล

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: First page
th: หน้าแรก
