Base USWDS - United States Web Design System (3.0.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: RSS feed
ml: ആർ.എസ്.എസ്. ഫീഡുകൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി
