Base USWDS - United States Web Design System (3.0.1-rc1) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Email
ku: ئیمێل

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
