Base USWDS - United States Web Design System (3.0.1-rc1) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Email
lt: El. paštas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Forum
lt: Forumas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Last
lt: Paskutinis

en: Topics
lt: Temos

en: First
lt: Pirmas

en: Posts
lt: Įrašai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
