Base USWDS - United States Web Design System (3.0.1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: RSS feed
mk: RSS-канал

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Help
mk: Помош
