Base USWDS - United States Web Design System (3.1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Help
sk: Pomoc

en: Email
sk: E-mail

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Custom
sk: Vlastná

en: Medium
sk: Stredná

en: Phone
sk: Telefón

en: Forum
sk: Fórum

en: Basic
sk: Základné

en: Last
sk: Posledné

en: Topics
sk: Témy

en: First
sk: Prvý

en: Posts
sk: Príspevky

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu
