Base USWDS - United States Web Design System (3.1.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Help
jv: Pitulungan

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Medium
jv: Sedheng

en: Basic
jv: Dasar

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
