Base USWDS - United States Web Design System (3.1.0) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Search
lv: Meklēt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Email
lv: E-pasts

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Medium
lv: Vidējs

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Forum
lv: Forums

en: Basic
lv: Pamata

en: Last
lv: Pēdējā

en: Topics
lv: Tēmas

en: First
lv: Pirmā

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
