Base USWDS - United States Web Design System (3.1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: RSS feed
ta: RSS ஊட்டு

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: Menu
ta: பட்டி

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்
