Base USWDS - United States Web Design System (3.1.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: - None -
ug: يوق

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Topics
ug: تېمىلار

en: First
ug: بىرىنچى

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
