Base USWDS - United States Web Design System (3.10.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Custom
eo: Propra

en: Medium
eo: Medio

en: Forum
eo: Forumo

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj
