Base USWDS - United States Web Design System (3.10.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Highlighted
mg: Vaomarika
