Base USWDS - United States Web Design System (3.2.0) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Content
cy: Cynnwys

en: RSS feed
cy: Porthwr RSS

en: Search
cy: Chwilio

en: - None -
cy: - Dim -

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Last post
cy: Cofnod diwethaf

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Custom
cy: Addasu

en: Medium
cy: Canolig

en: Phone
cy: ffôn

en: Forum
cy: Fforwm

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Last
cy: Olaf

en: Topics
cy: Testunau

en: First
cy: Cyntaf

en: Posts
cy: Cofnodion
