Base USWDS - United States Web Design System (3.2.0) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Forum
km: វេទិកា

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
