Base USWDS - United States Web Design System (3.2.0) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: RSS feed
ro: resurse RSS

en: Search
ro: Căutare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Email
ro: email

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Custom
ro: Personalizat

en: Medium
ro: Mediu

en: Phone
ro: Telefon

en: Basic
ro: Simplu

en: Last
ro: Ultimul

en: Topics
ro: Subiecte

en: First
ro: Primul

en: Posts
ro: Articole

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Pagination
ro: Paginație

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: First page
ro: Prima pagină

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
