Base USWDS - United States Web Design System (3.4.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Help
mr: मदत

en: Email
mr: ईमेल

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Forum
mr: चर्चा

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन
